УВАГА! ЦЕЙ САЙТ НЕ ОНОВЛЮЄТЬСЯ! НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ З АДРЕСОЮ: http://www.migrantinfo.org.ua/
Партнер проекту:

   Залиште запитання:
   
   


Корисна інформація
Австралія  (17)Австрія  (14)Аргентина  (1)Бельгія  (4)Болгарія  (9)Великобританія  (6)Греція  (15)Данія  (1)Держава Кувейт  (12)Естонія  (6)Єгипет  (4)Ізраїль  (18)Ірландія  (13)Іспанія  (17)Італія  (15)Канада  (20)Киргизька республіка   (9)Кіпр  (6)Королівство Таїланд  (11)Латвія  (10)Литва  (4)Люксембург  (5)Мальта  (6)Нідерланди  (14)Німеччина  (30)Нова Зеландія  (6)Норвегія  (3)ОАЕ  (10)ПАР  (5)Польща  (58)Португалія  (8)Республіка Білорусь  (8)Республіка Кенія  (2)Республіка Кот-д-Івуар  (2)Республіка Ліберія  (4)Республіка Мальдіви  (2)Республіка Сейшелли  (3)Республіка-островів-Фіджі  (2)Росія  (11)Румунія  (5)Сирія  (4)Словаччина  (5)Словенія  (2)США  (25)Туреччина  (4)Угорщина  (10)Фінляндія  (9)Франція  (6)Хорватія  (7)Чехія  (13)Швейцарія  (2)Швеція  (8)Японія  (4)

 

Про нас

Центри консультування мігрантів (ЦКМ)

Якщо ви маєте намір поїхати за кордон – чи то з метою навчання або працевлаштування, чи то з туристичною метою або відвідати близьких вам людей – цей сайт саме для вас. Центр консультування мігрантів (ЦКМ) – важлива складова Програми зміцнення потенціалу у сфері управляння міграцією, яку здійснює Представництво Міжнародної організації міграції (МОМ) в Україні. Програма триває з 2005 р.

ЦКМ зосереджені на потребах мігрантів. Спеціалісти ЦКМ надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які або планують поїхати за кордон, або повернулись в Україну з-за кордону й потребують реінтеграційної допомоги. Людині, яка збирається за кордон подорожувати, працювати або навчатися, ніщо не може замінити доступу до надійної інформації. Будь-яке рішення слід приймати на основі адекватної інформації, щоб мінімізувати можливий ризик, пов’язаний з перебуванням далеко від рідних та близьких, у незнайомому оточенні, де діють інші правові й культурні практики.

ЦКМ допомагають зрозуміти, що чекає на вас за межами України, та усвідомити можливі наслідки незаконного в’їзду та перебування в іноземних країнах. Подорож за кордон завжди несе в собі несподіванки; ЦКМ намагаються зробити так, щоб ці несподіванки не завдали вам шкоди.

ВСІ ПОСЛУГИ ЦКМ Є БЕЗКОШТОВНИМИ

Українська національна довідкова безкоштовна лінія з питань міграції та протидії торгівлі людьми базується на роботі Центру консультування мігрантів, що розпочав свою роботу в жовтні 2005 року. Діяльність здійснюється за сприяння Міжнародної Організації з міграції та Європейського союзу на базі громадської організації Тернопільський міський жіночий клуб «Відродження нації».

З серпня 2006 року в Центрі працює Українська національна довідкова безкоштовна лінія з питань міграції та по попередження торгівлі людьми

(тел.: 0 800 505 501)

З травня 2007 року діє короткий номер мобільного телефону 527, який є безкоштовним для абонентів Київстар та МТС. Договір з операторами мобільного зв’язку був підписаний 25 квітня 2007 року. Ініціювало підписання даного документу представництво МОМ в Україні.

Цільова аудиторія Національної лінії:

 • активне працездатне населення України, що має намір здійснити закордонну поїздку і в більшості випадків  перебуває у пошуках високооплачуваної роботи за кордоном;
 • особи, що прибули на територію України з метою працевлаштування чи постійного місця проживання;
 • іноземні громадяни, що тимчасово перебувають в Україні або проїжджають транзитом через її територію;
 • Громадяни України, що повернулися з-за кордону і потребують допомоги.

Надаємо інформацію щодо:

 • Законних шляхів міграції, включаючи трудову міграцію;
 • візових процедур та умов отримання віз;
 • ризиків нелегальної міграції;
 • проблеми торгівлі людьми та шляхів; убезпечення себе перед виїздом за кордон;
 • адрес та телефонів, інтернет-сторінок консульських установ, НУО що допомагають мігрантам в Україні та за кордоном, асоціацій української діаспори за кордоном.
 • сайтів – ресурсів пошуку роботи закордоном;
 • програм обміну для студентів та Au-Pair;
 • державних програм міграції;
 • надаємо безкоштовний доступ до Інтренету для пошуку потрібної інформації стосовно міграційних питань.
Наші партнери

Черниговский городской портал - "Мой Чернигов". Это актуальные новости города и области за сегодня от ведущих информ-агенств региона.
Представництво МОМ в Україні      

Представництво МОМ в Україні є складовою Міжнародної організації з міграції (МОМ). Створена 1951 року, МОМ є провідною міжурядовою організацією в міграційній сфері та тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.

До складу МОМ входять 120 країн-членів та 19 країн-спостерігачів, а представництва МОМ працюють у більш, ніж 100 країнах світу. МОМ має на меті сприяння гуманній та впорядкованої міграції шляхом надання послуг і консультацій урядовим структурам та мігрантам.

 

« Повернутися назад


Стартова   |  Інформація по країнах   |  Адреси посольств та консульств   |  Часті запитання   |  Контакти   |  Про нас
Корисне  |  Інформаційні матеріали ЦКМ   |  Статті  

Набор смесителей hansgrohe focus e2

© 2005-2016 Всі права збережено migration-info.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite. Підтримка проекту IOM-Ukraine.