Дзвоніть за безкоштовним багатоканальним телефоном

0-800-505-501

(Українська національна довідкова безкоштовна лінія з питань міграції та попередження торгівлі людьми)

або з мобільного телефона 527

або запитайте консультанта online:

   Ваше ім'я :
   
   


Австралія  (25)Австрія  (10)Аргентина  (16)Бельгія  (13)Болгарія  (12)  Великобританія  (11)Греція  (23)Данія  (17)Держава Кувейт  (12)Естонія  (9)Єгипет  (6)Ізраїль  (16)Ірландія  (11)Іспанія  (41)Італія  (21)Канада  (11)Киргизька республіка   (9)Кіпр  (20)  Латвія  (10)Литва  (22)Люксембург  (5)Мальта  (23)Нідерланди  (18)Німеччина  (21)Нова Зеландія  (3)Норвегія  (20)ОАЕ  (11)ПАР  (7)Польща  (38)  Португалія  (20)Республіка Білорусь  (21)Республіка Кенія  (2)Республіка Кот-д-Івуар  (5)Республіка Ліберія  (5)Республіка Мальдіви  (5)Республіка Сейшелли  (3)Республіка-островів-Фіджі  (5)Росія  (35)Румунія  (33)  Сирія  (6)Словаччина  (31)Словенія  (10)США  (18)Туреччина  (15)Угорщина  (16)Фінляндія  (33)Франція  (28)Хорватія  (6)Чехія  (30)  Швейцарія  (8)  Швеція  (19)Японія  (10)

Запам'ятайте нас!Наші партнери:
Інтернет магазин, де можна придбати футболки.
Сайт про кролиководство.
 
Стартова » База даних по країнам » США » Медичний огляд

США

 


Медичний огляд

Всі апліканти на імміграційну візу та візу типу К незалежно від віку мають пройти медичне обстеження. Медичне обстеження можна пройти тільки за наступною адресою:

Клініка Нафтової Промисловості України
Київ 03110, вул. Миколи Амосова, 8
Тел. +38-044-270-2709, 275-4181
E-mail: iomkievmed@iom.kiev.ua

Вартість медичного обстеження для дітей і дорослих в Клініці Нафтової Промисловості України не перевищує 125 доларів США. Вартість щеплення сплачується окремо. Пройти обстеження в цій клініці можна будь-якого робочого дня з понеділка по п’ятницю, з 9 години ранку до 12 години тільки за попереднім призначенням. Результати обстеження видаються о 15 годині того ж дня. До сплати за медичне обстеження приймаються лише долари США, але щеплення сплачується окремо тільки в українських гривнях.


Кожен аплікант, що бажає пройти медичне обстеження, має надати:
Закордонний паспорт. Для дітей віком до 16 років – проїзний документ з фотокарткою, або паспорт матері чи батька з вклеєною фотокарткою дитини.
3 фотографії розміром 50 x 50 мм.
Військовий квиток (для чоловіків, що пройшли службу в армії).
Карту щеплення з печаткою клініки, що видала карту – виписку з амбулаторної карти про проведення щеплення та перенесені інфекційні захворювання (обовязково для іммігрантів, не обовязково для осіб, що звертаються за візами типу К нареченого/ної або чоловіка/дружини).
Номер справи, який починається з літер КЕV

Оплата:
Апліканти віком від 15 років: 125 доларів США.
Апліканти до 14 років: 90 доларів США
Вартість медичного огляду для щойно всиновлених дітей громадян США зараз становить 90 доларів США.

Такою є базова вартість медичного огляду. У вападку, якщо аплікантові знадобляться додаткові аналізи чи вакцинація, їм потрібно буде провести додаткову оплату.

Вимоги щодо щеплення

(Тільки для іммігрантів, не для осіб, що звертаються за візами типу К (нареченого/ної або чоловіка/дружини). )

На підставі недавніх змін у імміграційному законі США вимагається, щоб кожен аплікант на отримання імміграційної візи отримав щеплення проти певних захворювань (список надається нижче) до того, як йому буде надана імміграційна віза:
Епідемічний паротит
Кір
Краснуха
Поліомієліт
Правець
Дифтерія (дифтерійний анатоксин)
Коклюш
Грип
НІВ (гемофіліс інфлюенца тип В)
Гепатит В
Вітряна віспа
Пневмокок

Для того, щоб сприяти лікарю у проведенні медичного обстеження, а також для запобігання затриманню процесу оформлення імміграціної візи, апліканти мають звернутися до свого постійного лікаря з проханням, якщо це можливо, отримати копію імунізаційної довідки. Якщо в апліканта немає такої довідки, під час медичного обстеження лікар має з’ясувати разом із аплікантом які види щеплення йому/їй потрібні, щоб відповідати новим вимогам. При наявності рекомендації від лікаря апліканти можуть бути позбавлені певних вимог щодо щеплення.

Тільки лікар може вирішити які із перелічених видів щеплення з медичної точки зору є належними для апліканта, враховуючи його/її вік, історію хвороби та теперішній медичний стан.

Термін дії результатів медичного огдяду становить один рік. У випадку виявлення будь-якої форми туберкульзу, результати медичний огляду дійсні лише півроку.

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/medical-examination.htmlДодайте свій коментар

Ваше ім'я*

Повідомлення*


Введіть текст з малюнка*

Стартова   |  Корисні посилання   |  База даних   |  Адреси посольств та консульств   |  Статті   |  Контакти   |  Про нас
© 2005-2011 Всі права збережено migration-info.org.ua, Інформація для мігрантів.
Розроблено AbcSite за підтримки ТТМ "Відродження". Хостинг - за підтримки IOM-Ukraine.